AK Bříza & Trubač

Jánský Vršek 311/6
118 00 Praha 1
Česká Republika


+420 777 601 114
Interní audit, nastavení procesů a zaškolení zaměstnanců

Z předchozích působišť známe očekávání a standardy i těch nejnáročnějších klientů a dokážeme jim vyhovět. Víme, jakým způsobem pracují velké a nadnárodní kanceláře a jaké parametry má špičková advokátní služba mít. Ale zároveň víme, že žádná sebezavedenější značka sama o sobě nezajistí, že takovou službu klienti dostanou. Vždy je to především o lidech, zda chápou a rozumí základní potřebě každého klienta, ať malého či velkého – dostat právní radu srozumitelnou, odborně na výši, odpovídající účelu, pro který ji potřebuje a dostat ji včas. Snažíme se do Bříza & Trubač vybírat takové spolupracovníky, kteří mají toto na paměti a kvalitu svých služeb posuzují právě podle těchto hledisek.


Trade Design

Za Poříčskou bránou 365/21
186 00 Praha 8
Česká Republika


+420 608 661 387
+420 775 566 999
Online zaškolení zaměstnanců pomocí e-learningu

Připravili jsme pro vaši společnost jednoduchý systém e-learningu, který umožní vaší společnosti efektivní, rychlé a cenově dostupné proškolení zaměstnanců v problematice trestněprávní odpovědnosti právnických osob.

Na základě našich dlouholetých zkušeností z reklamního a mediálního trhu se věnujeme poradenství v oblasti HR, managementu a marketingu. Vyvíjíme aplikaci iDovolenka – cloudové řešení pro evidenci a schvalování dovolených ve firmách.


Pošlete nám zprávu

Vaše jméno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše zpráva